Messi se v Barceloně nemůže držet

Barcelona zápas proti Sevillě, Levné Fotbalové Dresy Messiho odchod z pole je důležitým tématem. Po skončení hry to řekl Barcelona trenér Balvede I když nezná konkrétní míru zranění Messi, Ale skutečnost, že Messi byl zraněn a opustil scénu, je znepokojující.

Messi odešel brzy kvůli zlomené ruce ve hře. Očekává se, že bude trvat tři týdny. Valverde řekl: “Čekáme na výsledky kontroly, V tuto chvíli nemám žádné zprávy. Musíme být optimističtí, Ale Leoův odchod z pole je samozřejmě velký problém. ”

Valverde řekl: “Je to zřejmé To je citlivé zranění. Víme, co může přinést do Barcelony, Také vím, co si soupeř myslí, když vidí Leona na hřišti. Dresy Barcelona musí být připravena, A je tu spousta zdrojů, jak se vypořádat s touto hrou bez Leo. Dokonce i hra bude obtížná. Barcelona nemůže dramaticky změnit tým. Nemůže být příliš upraveno kvůli zranění Messi. ”

Trénink Bayernu je předčasný závěr

Start Bayernu v této sezóně je velmi špatný. Zaměření všech rozporů ukazuje na trenéra: Nico Kovac. Podle zpráv, Levné Fotbalové Dresy Bayernští hráči jsou unaveni Kovacovými jedinečnými tréninkovými metodami. Horní část a fanoušci zřejmě ztrácejí trpělivost s ním.

Wache doufá, že hráč po 20 hodinách tréninku pojede 20 minut. A jazyk, který on a fyzický trenér používají při komunikaci, je chorvatština namísto němčina. Hráči si myslí, že je to projev nedostatku úcty. napjaté prostředí a špatný výsledek, Nějak nechal někteří hráči vystoupit z Kováče, Začněte trénovat sami.

Naproti tomu Bayern Mnichov zažívá jeden z nejhorších začátků v historii. Bundesliga obři vyhrál tři po sobě jdoucí zápasy. Nejvíce zahynulý úder byl výsledkem 0-3 ztráty doma v Mönchengladbachu. Data ukazují: od 9. května 2015, Dresy Bayern Munich neztratil hru doma. Po Bayachi převzal Bayern Mnichov, V současné době se v žebříčku nacházejí pouze šestý. Dortmund je od vrcholu 4 body.

Nejdůležitější věc v Manchesteru je hájit se

Po remíze z Liverpoolu, Levné Fotbalové Dresy Manchester City 6 vyhrál a 2 remízy s brankovým rozdílem s cílem Chelsea, Liverpool, 20 bodů Zaujmou první místo v žebříčku Premier League. Po skončení hry Guardiola uvedla, že s výsledkem byla velmi spokojená. A řekl, že nebude vinit Mahrezovi, že udělal trest.

Guardiola se domnívá, že hráči Manchester City splnili své vlastní požadavky. ” Máme šanci, ale fotbal je takový. Důležité je, že před zápasem jsme udělali to nejlepší, Takže děláme velmi dobře. Protože jsme vždy mladé týmy, Zvláště přední linie, Pro nás je to skvělá hra. ”

Guardiola se soustředil na linii Manchester City. Řekl: ” Manchester City má dobrou kontrolu nad soupeřovou přední částí Trident ve hře. Ze všech aspektů, ať už jde o rohový kop nebo o volný kop, Jsou pro nás vysokí a silní. Obrana Dresy Manchester City se však dělá velmi dobře. Čtyři lidé na obranné lince velmi dobře pracovali ve svých příslušných pozicích. ”

Nový tým trenéra Chelsea dobyl tým

V minulosti byl Chelsea vždy známý svým železem a krví. Anti-rebel je velmi ostrý. Nyní, pod koučováním nového trenéra Surrey, Levné Fotbalové Dresy Chelsea nakopl útočný fotbal. Začátek týmu je nyní velmi hladký. Surreyova fotbalová filozofie byla také jednomyslně potvrzena Chelsea.

Generál obrany Chelsea David Luis řekl v rozhovoru: “Miluju Sariho filozofii a je to skvělé. Surrey je skvělý člověk, S každým dnem mluví. Má rád, co dělá. On je skutečný fotbalista. Práce s lidmi, jako je jeho, je vždy zvláštní. ”

Když hovoříme o hře, která porazila Cardiff City, Chelsea Lewis řekl: “Koule jako Cardiff je velmi konfrontační. Defenzivní styl, existuje spousta dlouhých průchodů, Rovněž se bude snažit umístit míč. Takže není snadné, aby proti němu vstřelil. Ale Dresy Chelsea dosáhl 4 gólů. Chelsea se snažil ovládat míč a přenos byl rychlý. Vytvořil spoustu prostoru a skóroval hodně gólů. “

Real Madrid může vyplnit cíl Ronaldo

Zápas proti Gironě, Byla to první výlet Lope Tejiho poté, co byl trenérem Levné Fotbalové Dresy Realu Madrid. On se zúčastnil tiskové konference před zápasem. Mluvil o různých tématech.

Lopetji to řekl Nezajímá se o převodní trh. “Zaměřuji se na maximalizaci současné sestavy, Všichni se snažíme co nejlépe. ”

Ronaldo šel do Juventusu. Pro uvolnění téměř 50 gólů za celou sezónu, které přinesl jeho odchod z Realu Madrid, Lopetji to řekl Realistická práce Realu Madrid by neměla dělat jen Bell a Benzema. “Musíme zaplnit mezeru v cíli holistickým způsobem. Dresy Real Madrid má schopnost tyto cíle plnit. Ale zodpovědnost nesmí nést jedna osoba. Týmu Real Madrid se tvrdě pracuje. Celkově získal Real Madrid co nejvíce hráčů. Ztrácíte míč co nejméně. ”

Bogba se stává vedoucím při revizi

Druhé kolo Premier League, Manchester United 2-3 výbuchy do Brightonu. Po skončení zápasu byl rozhovor s kapitánem Levné Fotbalové Dresy Manchesteru Bogbay. Během rozhovoru se sám sebe prohlédl. Je tupé říci, že postoj týmu má velký problém. To opravdu neodpovídá vítězství.

Bogba hrál druhou po sobě jdoucí hru jako kapitán Manchester United. Jeho osobní výkon je v pořádku a on rozbil dveře ve dvou po sobě jdoucích kolech. Ale to nestačí k uložení týmu. Po zápase kritizoval postoj Manchester United: ” Jsem opravdu zklamaný. Moje výkonnost zahrnuje výkonnost týmu je nekvalifikovaná, Nezasloužíme si vítězství. ”

Bogba se domnívá, že výkonnost Manchester United v této hře není hodna vítězství: ” Pokud chcete vyhrát, Řekl bych, že výkon Manchester United není opravdu dost dobrý. Touha po hře není tak silná jako soupeř. Výsledkem je pro ně fér. Postoj Dresy Manchester United vždy byl problém. Udělali jsme příliš mnoho chyb, Bylo příliš pozdě, když si to Manchester United uvědomil. ”

Barcelona spí geniální a stojí před světem

Po vstupu do Barcelony v loňském roce v hodnotě 150 milionů eur, Dembele z důvodu zranění, Nepřišla s výkonem hodnoty. Když si vnější svět myslí, že by ho měl Levné Fotbalové Dresy Barcelona prodávat, Dembele je v první hře nové sezóny, Se světovou vlnou jsou všichni pochybovači uzavřeni.

Ačkoli se tým účastnil finálového turnaje Světového poháru, Dembele se však v létě rozhodla vrátit se do týmu. Ačkoli příchod nové pomoci, jako je Malcolm, učinil svou pozici více nestabilní, Přestože se o něm hovoří o pověrách z vnějšího světa, Ale postoj Dembele je velmi pevný. “Odcházím, už se připravuji na španělský Super Cup.”

Ačkoli Barcelona podepsala Malcolma ve stejné pozici, Ale potenciál Dresy Barcelona Dembele je neomezený. Neříkejte 100 milionů, i když je to 200 milionů, Barcelona by se neměla zbavit takového génia.

Bonucciho utrpení stále ukazuje Juventus

Juventus to oficiálně oznámil Levné Fotbalové Dresy Italská hvězda Bonucci se vrátila do Juventusu. A po svém vstupu do týmu učinil své první veřejné prohlášení.

Bonucci: ” Je těžké si představit, že se tento typ přenosu děje, Ale je opravdu skvělý. Jsem velmi nadšený, Turín je můj domov, Juventus je můj domov, Tak jsem rád, že se vrátím. ”

Říká se to Poté, co Bonucci dorazil do Juventusu, Stále ještě někteří fanoušci, kteří na něj odfrkl. Nyní, pokud Dresy Juventus Bonucci nedokáže dobýt Allianz Arena s výkonem, Pro fanoušky Juventusu není snadné ho přijmout.

Francie vyhrává znovu po 20 letech

S francouzským týmem Gallic Kohout 4-2 Lectra Plaid Legion Levné Fotbalové Dresy Chorvatsko, Po 20 letech opět zvítězil ve Světovém poháru. Současný světový pohár v Rusku skončil.

Nevím, jestli jsem viděl, jak francouzský tým předá přistěhovalce, Po úspěchu vynikajícího genu motoru, Budou nás ostatní země následovat ?

Jako evropská tradice, Francouzská týmová hra je v řadě fanoušků, kteří velmi často nesledují míč. Vypadá to velice divně, Není to africký tým? Podle statistik, v 23-muži seznamu francouzského týmu tohoto světového poháru, Až 12 lidí pochází z afrických přistěhovalců. Nejvíce evropský tým v tomto mistrovství světa. Dresy Francie tým ve finále zahájil 11 zápasů, Existuje pět generálů, kteří jsou afroameričtí hráči. Jsou to kamerunská mubála, Um Titi a Bogba Asiatů. Malay Kanter a Angolan Matudi, Navíc Tolso, který vyšel z lavičky, je tožský. Enzong Qi je konžský.

Anglie vstoupí do Top 4 po 28 letech díky Taiwanu

Podle zpráv, Semifinále Světového poháru se chystá začít. Levné Fotbalové Dresy Anglický tým zaznamenal nejvyšší 4 opět po 28 letech. To je hlásil, že silný wicking dres poskytovaný textilním průmyslem v Tchaj-wanu, Je také hlavním přispěvatelem k vítězství Anglie.

Dres na tomto přehrávači je kombinací recyklovaných lahví na minerální vody. Vyrobeno z příze šetrné k životnímu prostředí a bezšvové technologie šití, Může snížit tření na těle. Kromě toho v letošním Světovém poháru, Včetně anglického týmu, Celkem více než deset zemí používá tchajwanské textilní technologické produkty.

Příslušné agentury to řekly Kromě pozorování výkonnosti hráčů Dresy Anglie, Můžete také věnovat pozornost tomu, Špičková tchajwanská textilní technologie, Doufám, že hráči mohou nosit tento dres do finále.